O nas

Od 2021 tworzymy razem Fizjo – Gabinet Fizjoterapii i Masażu. Stworzyłyśmy miejsce, które jest przyjazne wszystkim i gdzie każdy może znaleźć ukojenie dla ciała i umysłu. Mamy szeroki zakres usług z fizjoterapii, masażu, zabiegów beauty i seksuologii. Cały czas się rozwijamy i dodajemy nowości do naszej oferty.

Asia

Jestem magistrem fizjoterapii i seksuologiem, od paru lat zdobywam doświadczenie zawodowe zarówno w prywatnych gabinetach jak i w państwowych placówkach.
Moja praca, to moja pasja, więc staram się być na bieżąco z nowinkami w świecie fizjoterapii
Moją miłością jest neurologia – fascynuje mnie jak działa mózg, jak nasza psychika wpływa na ciało i odwrotnie – jak to co dzieje się z ciałem wpływa na nasze samopoczucie. W 2021 r. ukończyłam studia podyplomowe z seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, aby móc lepiej pomagać osobom, które trafiają do mojego gabinetu.
Lubię wiedzieć rzeczy i mam potrzebę ciągłego poszerzania wiedzy, więc przybywa mi kursów, warsztatów, konferencji czy projektów.
Dzielę się też wiedzą zarówno z pacjentami jak i specjalistami. Z myślą o pacjentach stworzyliśmy warsztaty relaksacyjno-oddechowe i O erotyce na luzie, o których informacje znajdziecie w poświęconych im zakładkach
Dla specjalistów – znajdziecie mnie w mc2courses gdzie prowadzę kursy, webinary z zakresu seksuologii w fizjoterapii.
Zdarza mi się pojawiać w podcastach, na uczelniach – zazwyczaj informacje o tym znajdziecie w naszych mediach społecznościowych

Kasia

Cześć jestem Kasia, od 5 lat zajmuję się masażem zawodowo, jestem studentką fizjoterapii w Wyższej Szkole Rehabilitacji.
Interesuję się fizjoterapią stomatologiczną i terapią wisceralną. Uwielbiam wykonywać masaże twarzy.
Zamiłowanie do masażu i fizjoterapii pokonało dziecinne marzenie o byciu dziennikarką sportową. Ze skończonych studiów dziennikarstwa pozostała tylko i aż miłość do siatkówki.
W wolnych chwilach udzielałam się jako wolontariuszka w Schronisku na Paluchu, niestety z braku czasu została tylko ogromna miłość do piesków.

Posiadam certyfikaty:

 • liftingującego masażu Kobido,
 • masażu tkanek głębokich,
 • terapii narzędziowej tkanek miękkich,
 • terapii punktów spustowych,
 • kinesiotapingu,
 • masażu kobiet w ciąży.
  Posiadam doświadczenie w wykonywaniu zabiegów wellness&beauty:
 • peelingi i maski na ciało,
 • masaż gorącymi kamieniami i stemplami ziołowymi,
 • masaż relaksacyjny gorącą świecą,
 • masaż gorącą czekoladą,
 • zabiegi na twarz.
  Uwielbiam swoją pracę i wiele kursów mam jeszcze w planie, by jak najlepiej pomagać pacjentom.

Dominika

Cześć, jestem Dominika, specjalizuję się w treningu medycznym dla kobiet.

Przez osiem lat wspieram kobiety, pomagając im odkryć korzyści ruchu dla samopoczucia i zdrowia. Moja droga zawodowa obejmuje instruktorstwo stretchingu, pracę jako trenerka personalna, a teraz specjalizuję się jako terapeutka ruchowa i trenerka medyczna uro-gin, dbając o holistyczne podejście do zdrowia kobiet.

Specjalizuję się w pomocy kobietom z hipermobilnością, w okresie okołociązowym – od przygotowań do ciąży, przez jej trwanie, po okres poporodowy. Także wspieram w przypadku endometriozy i okresu okołomenopauzalnego. Bez względu na wiek, motywuję do rozpoczęcia zdrowej aktywności fizycznej.